Vyhľadávanie

Novinky

Panoráma

27.01.2010 19:07
Dnes sme pridali do fotogalérie ďalšie podarené panoramatiské zábery.

Informácie pre návštevníkov

21.01.2010 20:00
V najbižších dňoch budú zverejnené na webe najaktuálnejšie fotografie v galérii exteriér, interiér a okolie lyžiarského strediska. Ďalej pridáme ceny skipasov.   

Webová prezentácia bola spustená

21.01.2010 10:30
Dnes bola spustená naša nová webová prezentácia. Cieľom spustenia tejto webovej stránky, je informovať širokú verejnosť o možnosti ubytovania na súkromí v lyžiarskom stredisku Jasenská dolina. 
Záznamy: 7 - 9 zo 9
<< 1 | 2 | 3
Ubytovanie Severné Slovensko

 

     Vítame Vás na stránkach chaty u Hnilicu. Radi by sme sa Vám predstavili a ponúkli naše služby v oblasti ubytovania na súkromí. Náša chata sa nachádza v centre lyžiarského strediska Jasenská dolina  Prírodné podmienky blízkeho okolia, s vynikajúcimi klimatickými podmienkami umožňujú celoročné kultúrno - športové využitie všetkých vekových kategórií. Našou snahou bude spríjemniť Váš pobyt v krásnom, zdravom a čistom prostredí. Veríme, že Jasenská dolina, jej okolie a pobyt u nás vo Vás zanechá len tie najkrajšie spomienky. 

 

Leto a Jeseň

Záznamy: 1 - 6 zo 7
1 | 2 >>

Zima

Záznamy: 1 - 6 zo 8
1 | 2 >>
Chatu U Hnilcu Vám odporúča partnerský portál MegaUbytovanie prostredníctvom stránky ubytovanie Belá Dulice a lokalite Jasenská dolina: ubytovanie Jasenská dolina. Nájdete nás tiež v sekcii: ubytovanie na Slovensku.